In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

www.www.dekorado.pl

STRONA GŁÓWNA
O NAS
Studio DEKORADO
FACEBOOK
PREZENTACJA
KONTAKT

In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

Dokument g?wny

        Przedstawiamy Państwu przykładowe, wykonane przez nas projekty dekoracji sal weselnych. Najnowsze propozycje – na sezon 2013, według aktualnych trendów do zobaczenia w naszym dekoracyjnym studiu projektowym - Rybnik ul. Zebrzydowicka 137.

 

 

  Dekoracje sali weselnej w Opolu

   Letnie kompozycje ślubno - weselne, tym razem wykonaliśmy w Domu Przyjęć Casamento w Sierotach niedaleko Gliwic, Strzelec Opolskich. Oprócz kompozycji wypożyczyliśmy także świeczniki, stojaki oraz lampioniki na świece. Wesele odbyło się na okrągłych osobnych stolikach. Główny stół należał oczywiście do Pary Młodej. 

 

 

 

  Dekoracje sali weselnej w Strzelcach Opolskich

   Letnie kompozycje ślubno - weselne, tym razem wykonaliśmy w Domu Przyjęć Casamento w Sierotach niedaleko Gliwic, Strzelec Opolskich. Oprócz kompozycji wypożyczyliśmy także świeczniki, stojaki oraz lampioniki na świece. Wesele odbyło się na okrągłych osobnych stolikach. Główny stół należał oczywiście do Pary Młodej. 

 

 

 

  Dekoracje sali weselnej w Wodzisławiu Śląskim

   Jesienno - zimowe barwy za oknami dominowały również wewnątrz sali weselnej w Wodzisławiu. Wesele było duże bo na ponad 200 osób. Przygotowaliśmy pokrowce na krzesła, kompozycje z kwiatów "żywych", oraz wypożyczyliśmy lampiony drzewka, wazony oraz świeczniki. Zapraszamy również do działu bukiety ślubne, gdzie zobaczycie Państwo bukiet ślubny Panny Młodej z Wodzisławia Śląskiego.

 

 

 

  Sala weselna - dekoracja stołów - Gliwice

   Odzwierciedlając gust Pani Młodej stworzyliśmy dekorację stołu weselnego, która w sposób romantyczny, nie nachalny nadawała charakter całej uroczystości. Postaci aniołków dodawały uroku skromnym aczkolwiek wymownym bukietom, w kształcie mini-kuleczek. Dodatkowo stół otulony był stonowanym, satynowym światłem świec.

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Bielsko - Biała

   Kolorystyka bukietów i poszczególnych elementów musiała współgrać zarówno z kolorem ścian jak i zasłon i oczywiście bukietu Panny Młodej. Stąd kolorystyka dominujaca musiała być oparta o kolor pomarańczowy. Dodatkowo Panna Młoda zażyczyła sobie, by zasłonić jak najwięcej elementów w kolorze granatu. Czy się udało ? Oceńcie Państwo sami ;-) 

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Rybnik

   Salę weselną Iwony i Wojtka przygotowaliśmy  w kolorach pudrowego różu oraz kremu. Na czas przyjęcia weselnego wypożyczyliśmy takie elementy jak porcelanowe paterki, świeczniki na stoły, lampiony w kształcie drzewek. Dodatkowo by rozświetlić całość i nadać odpowiedniego klimatu uroczystości, wykorzystaliśmy duże ilości świec. 

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Zabrze, Bytom

   Podczas uroczystości weselnej na sali Kasi i Marcina głównym akcentem kwiatowym była różowa hortensja. Dodatkowo w ramach dekoracji wypożyczyliśmy na czas ślubu takie elementy jak klielichy szklane, tuby, paterki porcelanowe, lampioniki, klatki, świeczniki. Cała dekoracja stołu została przez nas zaaranżowana z wykorzystaniem naszych elementów.

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Bieruń, Oświęcim, Sosnowiec

   Salę weselną Łukasza i Ani udekorowaliśmy dużą ilością hortensji zarówno zielonych jak i białych. Na specjalne życzenie pary młodej wykorzystaliśmy również różowe różyczki oraz storczyki. Dodatkowo wykorzystaliśmy porcelanowe paterki, świeczniki oraz stojaki na świece a także szklane tuby róznej wysokości.

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Pszczyna, Oświęcim, Andrychów

   Dekoracja sali weselnej wykonana wyłącznie z kwiatów żywych (róże w kolorze żółtej pasteli, z dodatkiem owoców kawy oraz eukaliptusa) oraz charakterystycznych dodatków. Świeczniki - gołąbki, serca dekoracyjne, aniołki. Wszystko po to by spełnić marzenia Pary Młodej. Część asortymentu na czas ślubu wypożyczyliśmy. 

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Kraków, Katowice, Opole

   Dekoracja sali weselnej wykonana wyłącznie z kwiatów żywych oraz charakterystycznych dodatków. Świeczniki - gołąbki, serca dekoracyjne, aniołki. Wszystko po to by spełnić marzenia Pary Młodej.

 

 

 

 

  Strojenie, dekorowanie sali weselnej  - Rybnik, Żory, Wodzisław Śląski, Jastrzębie

   Estetyczna i delikatna dekoracja Sali weselnej to klucz do bajkowego wesela. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele niepowtarzalnych aranżacji wnętrza sali jak i terenu wokół niej. Dysponujemy asortymentem unikalnym, którego nie znajdą Państwo u konkurencji.  Oferujemy wynajem pokrowców na krzesła jak i meble i dodatki ogrodowe by umilić gościom odpoczynek na tarasie.

 

 

   Dekoracje ślubne i weselne - dekorowanie sali weselnej -  Katowice, Tychy, Ruda Śląska

  Każde wesele to dla nas wyzwanie, do którego podchodzimy bardzo poważnie i indywidualnie. Dlatego też, tworząc wystrój sali dostosowujemy go do temperamentu Młodej Pary, co czyni go niepowtarzalnym. W tym przypadku zamiast sztampowo pokryć środek stołu wszechobecną organzą, którą kelnerzy i tak całkowicie zakrywają paterami z jedzeniem,stworzyliśmy estetyczną dekorację, która przez całe wesele zdobiła stoły.

 

 

   Dekorowanie stołów, strojenie sali weselnej - Krzanowice, Racibórz, Rudziniec

  Naszym celem jest tworzenie dla każdej Młodej Pary indywidualnego, niepowtarzalnego wystroju. Piękny Czeski zamek nie wymagał „bogatej” oprawy. Jednakże akcenty, cudnych choć nie typowych w branży ślubnej kwiatów chryzantemy dodały uroku surowemu wnętrzu.

 

 

 

   Dekorowanie sali weselnej - Wisła, Ustroń, Bielsko - Biała, Cieszyn

  Na życzenie Młodej Pary do dekoracji Sali weselnej wykorzystujemy również tradycyjne balony. Motywem przewodnim tego wesela były kwiaty słonecznika, które zagościły w naszych aranżacjach w każdym pomieszczeniu. Do ciepłej barwy słonecznych kwiatów dobraliśmy żółte i pomarańczowe satynowe tasiemki, które zdobiły nietypowe girlandy z balonów i liści szlachetnej laurowiśni.

 

 

   Dekoracja sali weselnej - Gliwice, Tarnowskie Góry, Zabrze

 Na życzenie Młodej Pary dekorujemy również krzesła parafialne. W tym przypadku  użyliśmy lekkiego białego materiału, który bajecznie opadał z oparć krzeseł tworząc falującą kurtynę. Delikatne oświetlenie ołtarza oraz drzewka wypożyczone z naszego studia stworzyły tajemniczy obraz

 

 

 

Dekorado poleca :

 

- Przygotowania ślubno-weselne na śląsku wcale nie należą do nałatwiejszych. Mamy do wyboru wiele sal weselnych czy domów przyjęć, w których z powodzeniem zorganizujemy nasze przyjęcie. Niestety jednak duży wybór, wcale nie ułatwia nam zadania. W tym celu powstał Śląski Poradnik Ślubny - portal internetowy, na którym znajdziecie Państwo mnóstwo informacji dotyczących organizacji przyjęcia weselnego. Zobacz jaka jest najlepsza sala weselna w Katowicach, Rybniku czy Pszczynie - prezentujemy Śląskie domy weselne.

 

- Do dekoracji kościoła wykorzystaliśmy elementy, który Para Młoda od nas po prostu wypożyczyła. Są to między innymi krzesła ślubne oraz klęcznik - wykonane w podobnej stylistyce i z podobnych materiałów. Przy okazji warto zaznaczyć także, że naszego kompletu ślubnego nie musicie Pańśtwo "ubierać" co zajmuje znacznie mniej czasu niż strojenie klęcznika czy krzeseł. Dekorowanie kościoła na ślub w Rybniku.

 

- Aby znacząco obnizyć koszt Waszej dekoracji ślubnej i weselnej, postanowilismy stworzyć swoistą wypożyczalnię poszczególnych elementów. Dodatkowo przygotujemy kompozycje z kwiatów żywych. Zapraszamy do wypożyczalni elementów dekoracyjnych.

 

- Zapraszamy Państwa również do katalogu najlepszych firm z branży ślubnej i weselnej. Wśród propozycji firm z terenu Śląska znajdziecie tu między innym sale weselne z Bielska - Białej. Domy weselne, dworki, sale weselne i wiele innych.