In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!
In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

www.www.dekorado.pl

STRONA GŁÓWNA
O NAS
Studio DEKORADO
FACEBOOK
PREZENTACJA
KONTAKT

In order to view this page you need JavaScript and Flash Player 10+ support!

Dokument g?wny

 

Dekorowanie sali weselnej w Zabrzu

 

Wśród naszych dekoracyjnych propozycji znajdują się między innymi dekoracje z balonów. Staramy sie korzystać z nich jak najrzadziej, jednakże jeśli Wasz ślub, ten jedyny, to ślub z wykorzystaniem balonów - staramy się je wykorzytywać z umiarem i z zachowaniem klasy. Tutaj prezentujemy Wam jak można połączyć balony ze wstążkami oraz niewielka ilością kwiatów. Co prawda zdjęcia wesela przedstawionego poniżej, to zdjęcia małego przyjęcia, jednakże nie trudno sobie wyobrazić dużo większą uroczystość weselną. Podczas wesela Moniki i Adriana dominowały kolory czerwieni i bieli.

 

 

Warto wspomnieć iż wszystkie elementy typu świeczniki na stoły weselne, bramy, stojaki i wiele innych elementów dekoracji sali weselnej, po prostu na czas Waszego ślubu, czy wesela wypożyczamy - wszystko po to, by obniżyć koszt dekoracji. Dodatkowo przygotujemy również kompozycje z kwiatów "żywych", wszystko w dniu wesela dostarczymy a następnie po uroczystości odbierzemy.

 


 

Dekorado poleca:

 

- KRZESŁA I KLĘCZNIK DO DEKORACJI ŚLUBNEJ KOŚCIOŁA - po co dekorować krzesła i klęcznik kilometrami tiulu czy organzy, gdy krzesła ślubne można na czas ślubu wypożyczyć. Posiadamy zarówno krzesła dla świadka i świadkowej oraz wyjątkowe, niepowtarzalne krzesła dla Pary Młodej. Aby cały komplet idealnie współgrał proponujemy również do wyboru 2 rodzaje klęczników do dekoracji alejki ślubnej. Co ciekawe cały zestaw, profesjonalnie wykonany i specjalnie przygotowany możecie od nas po prostu na czas ślubu wypożyczyć. Krzesła i klęcznik do dekoracji kościoła - zobacz jak może wyglądać Wasza uroczystość w Kościele.

 

- DEKORACJE SAMOCHODU ŚLUBNEGO - frma Dekorado specjalizuje się również w projektowaniu dekoracji ślubnych samochodu. oprócz kompozycji z kwiatów żywych, proponujemy również możliwość zakupu gotowych kompozycji do dekoracji samochodu. Koszt niewielki a również pięknie możemy udekorować nasz samochód ślubny. Dekoracje ślubne samochodu - sklep internetowy.