Biały dywan ślubny, weselny 

W naszej ofercie w ramach wypożyczenia także wyjątkowy, biały dywan ślubny. Zamówiony specjalnie na nasze życzenie gruby, podbijany gumą dywan. Nie jest to nakładka na dywan, nie jest to imitacja dywanu w postaci filcu. To prawdziwy dywan obustronnie obszywany, podgumowany – co gwarantuje iż podczas Waszego ślubu nie będzie się przemieszczać.

bialy_dywan_do_slubu

Od ponad 10 lat zajmujemy się dekorowaniem wszelkiego rodzaju uroczystości, doskonale wiemy co znaczy jakość. Dlatego nie znajdziecie Państwo u nas marnej jakości zastępników.

Po każdym wypożyczeniu dywan jest prany w profesjonalnej firmie zajmującej się tego typu usługami, co gwarantuje że będzie on śnieżno – biały także podczas Waszej uroczystości. W cenie wypożyczenia mieści się już pranie. Rozłożenie i zwinięcie trwa zaledwie kilka minut, nawet przy łączonych ślubach jesteśmy w stanie dywan zwinąć lub rozwinąć. Nasz biały dywan wykonany jest z polipropylenu, podwójnie jest też białą nicią obszywany,  jest miękki i bardzo ekskluzywny. Posiadamy cztery odcinki po 15 metrów – łącznie maksymalnie można zatem wypożyczyć 60m.

UWAGA!!!

Nie polecamy pseudo – dywanów kupowanych na aukcjach internetowych – osobiście widzieliśmy jak Panna Młoda potknęła się o coś, co nawet dywanu nie przypomina!

Śnieżno biały dywan do ślubu

Koszt zakupu dywanu sięga 2000 zł, natomiast koszt wypożyczenia jest dużo niższy. Po każdej uroczystości ślubnej dywan jest ponownie czyszczony i przygotowywany do kolejnej uroczystości.

 

wynajem bialy dywan do slubu

galeria zdjec

Zobacz także inne dywany w ofercie wynajmu firmy Dekorado: